O mne

Dobrý deň,

volám sa Ľubomír Špeťko a toto je moja stránka na ktorej sa s Vami budem deliť o informácie a novinky, ktoré sa týkajú Vašich financií. Nájdete tu veľa o tom, ako fungujú jednotlivé finančné produkty, ktoré možno sami využívate. Poskytnem Vám aj môj názor na to, čo je dobré a čo zlé na dôchodkové sporenie, investovanie voľných prostriedkov či rôzne druhy poistenia.  V praxi sa stretávam so zle odvedenou prácou finančných sprostredkovateľov, ktorú často krát ostro kritizujem v mojich článkoch na SME. Kritiky si teda užijete tiež dosť.

A aby som nehovoril len o stránke, prezradím aj niečo o sebe. Pôsobím ako finančný sprostredkovateľ zapísaný v registri NBS pod číslom 194177. Poradenstvo, ktoré poskytujem je teda bezplatná súčasť sprostredkovania finančného produktu. V súčasnosti ma zastrešuje spoločnosť Fincentrum a.s.

Venujem sa komplexnej správe finančného portfólia fyzických a právnických osôb. Mojou špecializáciou je dlhodobé sporenie do podielových fondov a správne nastavovanie rizikového životného poistenia. V majetkovom poistení a financovaní bývania sa tiež nestratím. Vo finančnom sprostredkovaní uznávam reč čísel. Nemám rád emocionálne založené predajné frázy rýchlo pečených finančných „poradcov“. Rovnako neuznávam MLM systém vo finančnom sprostredkovaní. Byť dobrým sprostredkovateľom je veľmi ťažká práca, ktorú určite nemôže vykonávať každý.

Som členom odborného týmu finančných sprostredkovateľov a poradcov na portáli MôjPoradca.sk .

V rámci regionálneho riaditeľstva pôsobím ako garant a špecialista na investície a dlhodobé sporiace programy. Náplňou mojej práce je starostlivosť o Investičné portfólia VIP klientov a posudzovanie vhodnosti, alebo nevhodnosti investičných a sporiacich produktov.

Pôsobím aj ako finančný špecialista a recenzent finančných produktov na portáli Ako-Investovať .

 

Ak by ste si so mnou chceli dohodnúť osobné stretnutie, a prediskutovať vaše financie, rád sa s vami stretnem.

Telefónny kontakt: 0905657294
Mail: lubomir.spetko@gmail.com

Na záver jeden môj obľúbený výrok:
Dobrý obchod je vtedy, keď sú spokojní všetci zúčastnení. (Tomáš Baťa)